Menu

Naše služby

Postup realizace zakázky:

Realizace zakázky začíná návštěvou a zaměřením u zákazníka, kde se snažíme požadavky zákazníka propojit s výrobními možnostmi a tím celou zakázku odstartovat. Následuje zjednodušená 3D vizaualizace a cenová kalkulace. Po jejich odsouhlasení začíná samotná výroba zakázky u nás v dílně, zde se snažíme celou zakázku zkompletovat tak, aby následná montáž probíhala co nejrychleji ale přitom co nejpřesněji. Montáž probíhá vždy ve smluveném termínu. S využitím nejmodernějších technologií jsme schopni na místě vyřešit v podstatě jakýkoliv problém.

 

 

Služby pro stolaře:

 

- tvorba výkresové dokumentace v TRUBOCAD PROFESIONAL

- nářezové plány s vyznačením olepení jednotlivých dílců v programu DAEX CUT

- zjednodušené 3D vizualizace

 

Cena za službu je závislá podle  rozsahu zakázky

 

 

Vestavěné skříně na míru

Šatní skříně na míru, skříně s posuvnými dveřmi.

Vaše stará skříň je přeplněná, hromadí se Vám doma věci a nevíte kam s nimi? Pořiďte si skříně na míru od společnosti Nábytek Aligátor. Vestavěné skříně na míru šetří Váš prostor a maximálně uspokojí Vaše požadavky na efektivní využití úložných prostor. Vnitřní uspořádání skříně si můžete sami navrhnout. Rádi vám pomůžeme s vytvořením a realizací návrhu přesně podle Vašich požadavků a nároků. Společně vybereme ideální řešení vestavěné skříně na míru a samozřejmě také zohledníme použití nejvhodnějších materiálů.

Mají Vaše místnosti složitý tvar? Nevadí, ani toto pro nás není překážkou! Naše vestavěné skříně na míru dokonale zakomponujeme do jakékoli místnosti – třeba i do podkroví.

Říkáte si že to zní skvěle, ale co cena?

Pokud máte na na vestavěnou skříň určený rozpočet, přizpůsobíme návrh řešení skříně na míru a cenovou nabídku Vašim potřebám a možnostem.

Proč vestavěné skříně od Nábytek Aligátor?

Od návrhu až po montáž – Nabízíme kompletní realizaci od přesného zaměření prostoru a grafického 3D návrhu až po samotnou montáž.

Dlouholeté zkušenosti a individuální přístup – Víme, že každý klient má jiné představy a požadavky. Díky našim zkušenostem Vám pomůžeme co nejpraktičtěji realizovat využitelné prostory i v menších místnostech.

Kvalitní a funkční materiály – u všech našich vestavěných skříní na míru používáme kvalitní komponenty a materiály, které máme prověřené v našich realizacích. Díky tomu můžeme garantovat prvotřídní kvalitu a funkčnost.

Kuchyně na míru

Nabízíme kuchyně všech velikostí a druhů na míru podle Vašich představ. Vybrat si můžete z mnoha materiálů a povrchových úprav a spotřebičů. Poradíme si i v atypickém prostoru.

Připravíme Vám 3D vizualizace vaší kuchyně a pomůžeme Vám s výběrem materiálu a spotřebičů tak, aby vše bylo dle Vašich představ a možností.

Pokud chcete mít kuchyň, která Vám bude vyhovovat a bude s Vámi dlouhá léta, měli byste se vyhnout sériově vyráběným modelům a zaměřit se spíše na kuchyně na míru. Hlavní výhoda kuchyně na míru je maximální využití prostoru.

Proč si vybrat právě kuchyň od nás?

Vytvoříme 3D návrh včetně změn, dokud nebude přesně odpovídat Vašim představám

Osobní jednání a individuální přístup

Spotřebiče získáte za bezkonkurenční ceny se zárukou od výrobce

Výrobu zajišťujeme kompletně sami včetně následné montáže

Osobní jednání a individuální přístup

Žádné skryté poplatky, vše je již započítáno v ceně

Kvalitní materiály

Atypický nábytek

Nemůžete nikde sehnat kousek nábytku dle Vašich potřeb? Nabízíme Vám výrobu jakéhokoliv atypického nábytku tak, aby přesně splňoval Vaše požadavky co se týče vzhledu, materiálu nebo tvaru, ať už se jedná o skříň, komodu, postel, vybavení obýváku, jídelny, ložnice nebo cokoli jiného.

Díky nábytku na míru dosáhnete ve Vašem interiéru perfektních výsledků. Atypický nábytek na míru oproti běžnému nábytku, který lze zakoupit v obchodech s nábytkem, Vám umožní lépe a vkusněji využít možnosti Vašeho interiéru.

Proč si vybrat atypicky nábytek od nás?

Nábytek na míru vyrábíme z kvalitních materiálů a to z masivu, dýhy nebo lamina. Můžete si vybrat ze široké škály dekorů, odstínů a provedení.