Menu

Vestavěné skříně na míru

Šatní skříně na míru, skříně s posuvnými dveřmi.

Vaše stará skříň je přeplněná, hromadí se Vám doma věci a nevíte kam s nimi? Pořiďte si skříně na míru od společnosti Nábytek Aligátor. Vestavěné skříně na míru šetří Váš prostor a maximálně uspokojí Vaše požadavky na efektivní využití úložných prostor. Vnitřní uspořádání skříně si můžete sami navrhnout. Rádi vám pomůžeme s vytvořením a realizací návrhu přesně podle Vašich požadavků a nároků. Společně vybereme ideální řešení vestavěné skříně na míru a samozřejmě také zohledníme použití nejvhodnějších materiálů.

Mají Vaše místnosti složitý tvar? Nevadí, ani toto pro nás není překážkou! Naše vestavěné skříně na míru dokonale zakomponujeme do jakékoli místnosti – třeba i do podkroví.

Říkáte si že to zní skvěle, ale co cena?

Pokud máte na na vestavěnou skříň určený rozpočet, přizpůsobíme návrh řešení skříně na míru a cenovou nabídku Vašim potřebám a možnostem.

Proč vestavěné skříně od Nábytek Aligátor?

Od návrhu až po montáž – Nabízíme kompletní realizaci od přesného zaměření prostoru a grafického 3D návrhu až po samotnou montáž.

Dlouholeté zkušenosti a individuální přístup – Víme, že každý klient má jiné představy a požadavky. Díky našim zkušenostem Vám pomůžeme co nejpraktičtěji realizovat využitelné prostory i v menších místnostech.

Kvalitní a funkční materiály – u všech našich vestavěných skříní na míru používáme kvalitní komponenty a materiály, které máme prověřené v našich realizacích. Díky tomu můžeme garantovat prvotřídní kvalitu a funkčnost.